ד"ר פלקס מציג: שש שכבות של נוחות!

0
382
כפכף אנטומי רצועת אלכסון מקולקציית הטבע של דר פלקס עם שש שכבות נוחות, 399 שח, קרדיט: עמונאל רבני

לאחר שנים דומיננטיות של המותג ד"ר פלקס בענף הנעליים האורתופדיות, מסמן וכובש המותג את היעד הבא – כפכפי נוחות הפונים גם לקהל הצעיר: כפכפים בעלי סוליה העשויה משש שכבות של חומרים מגוונים שהושקעו בהם שנים של פיתוח. אלו כוללים:  EVA בצפיפות גבוהה לרכות וגמישות, שכבת פשתן לחיזוק הסוליה, שעם טבעי לגמישות, יוטה, לטקס ועור זמש איכותי. כל אלו יחד מקנים את תכונות החומר הטבעיות ויוצרים איכות לצד נוחות גם לקהל הצעיר, נשים וגברים.

כפכף אנטומי שתי רצועות מקולקציית הטבע של דר פלקס עם שש שכבות נוחות  שח עמונאל רבני
כפכף אנטומי שתי רצועות מקולקציית הטבע של דר פלקס עם שש שכבות נוחות, 399 שח,
קרדיט: עמונאל רבני

היתרונות בכפכפי הנוחות של ד"ר פלקס: רפידת נוחות העשויה מספר שכבות חומרים איכותיים, אשר מקנים את תכונות החומר הטבעיות שלהם ליצירת נוחות יוצאת דופן. שכבת EVA בצפיפות גבוה, אך עדיין רכה וגמישה. ה-EVA עמידה בפני סדקים, מים, חום וקרינת UV. כמו כן, משפרת עמידות בפני שחיקה ומספקת בלימת זעזועים ראשונית בעת הדריכה. השכבה השנייה היא בד פשתן, הנחשב חזק מאוד, סופג ומתייבש מהר. שכבת הבד משמשת לחיזוק עמידות הסולייה, תוך שמירה על גמישותה. שכבת שעם טבעי דחוסה, המופקת מקליפות צמחים ועל כן נחשבת ירוקה וידידותית לסביבה, המגיעה אחריה, מעוצבת במנח אנטומי אידיאלי לצורך הקלה על השרירים בפועלים בעת ההליכה ועמידה. שכבת יוטה, חומר מתכלה לגמרי שניתן למחזור, מונעת לחות ויוצרת אוורור. השכבה החמישית הינה גומי טבעי, לטקס, המספקת ריפוד רוך ואלסטיות בעת הדריכה. השכבה השישית והאחרונה היא של עור זמש חזק ואיכותי. חומר גמיש ועמיד, המשמש לספיגת לחות מכף הרגל ומספק מגע נעים ומלטף של הכפכף את כפות הרגליים.

כפכף אנטומי סגור מקולקציית הטבע של דר פלקס עם שש שכבות נוחות  שח עמונאל רבני
כפכף אנטומי סגור מקולקציית הטבע של דר פלקס עם שש שכבות נוחות, 399 שח, קרדיט: עמונאל רבני

הסדרה החדשה של הכפכפים זמינה במגוון רחב של עיצובים יפים בהשראת הטבע, המתאימים לקהל צעיר ובוגר כאחד. בין הדגמים ניתן למצוא כאלו סגורים מלפנים ופתוחים מאחור, כפכפי אצבע וכפכפים בעלי רצועה קדמית אחת או שתיים. אלו זמינים בשלל צבעים קלאסיים, כדוגמת חום, כחול נייבי, אפור ובז' ואף בצבעים נועזים ככסוף ובפרינט מנומר. טווח מידות נשים: 36-42, טווח מידות גברים: 40-46.

טווח המחירים: 350- 399 שקלים לזוג.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here