מוניטור לתינוק

0
422
Credit Canva

בשנת החיים הראשונה של ילדינו אופפת אותנו דאגה אינסופית. ואולי בכלל, מהרגע שיש לנו ילדים יש בנו את הדאגה ואת הרצון לדעת כל הזמן שהכול בסדר. העניין הוא, שלא תמיד אפשרי או רצוי לרוץ בכל כמה דקות לחדר של התינוק כדי לבדוק שהוא ישן בשלווה, נושם ובתנוחה שנוחה לו. הורים רבים מתארים את התחושה הזאת שכל רעש קטן מקפיץ אותם, כל תזוזה גורמת להם לקום מיד ולבדוק שהיצור היקר להם מכל בסדר. בדיוק בשביל להימנע מתחושת הלחץ האינסופית כדאי מאד לרכוש מוניטור לתינוק. לה בבההחנות שנמצאת איתכם בכול רגע בהתפתחות הילד.

יתרונות של מוניטור לתינוק

מוניטור לתינוק מאפשר לנו להמשיך את חיינו בצורה סדירה כשהילד ישן. במקום לרוץ כל רגע לחדר, נוכל להתרכז במטלות אחרות שלנו או במנוחה ולהפיק את המירב מזמן השינה. באמצעות מכשיר זה נחסוך גם את הפעמים המיותרות בהם אנחנו נכנסים לחדר של ילדינו ומעירים אותם מבלי כוונה. כיום, יכול מוצר זה לכלול הרבה מעבר למצלמה ויש בו שכלולים רבים. כך למשל, ניתן לשלוט באופן הצפייה במצלמה באמצעות זום דיגיטלי להגדלת התמונה. התקשורת במרבית המוניטורים היא דו כיוונית וכוללת מד טמפרטורה והתרעה ייחודית למצבים חריגים. ניתן לשלוט באופן מלא בזווית המצלמה. כיום, מכשירים רבים מגיעים עם איכות שמע משודרגת במיוחד המאפשרת לשמוע את ילדיכם בצורה בהירה ללא רעשי רקע מפריעים. ישנם גם מוניטורים שמשמיעים רעש לבן או מנגינות מרגיעות להרגעת התינוק ושיפור איכות השינה. מרבית המכשירים כיום מתחברים לטלפון החכם שלכם באמצעות אפליקציה ייעודית ואת כלל ההתראות תקבלו לשם.

חווית רכישה

אנחנו יודעים עד כמה אתם וודאי עסוקים ומוצפים במטלות החיים השונות. תנו לנו להקל לכם עליכם לפחות את החלק הזה במטלות. באתר שלנו יש פירוט על כלל המוצרים הקיימים בשוק כולל השוואה ביניהם והדגשה של היתרונות והחסרונות בכל מכשיר. לפני הבחירה הספציפית של מוניטור לתינוק מומלץ לערוך סקר שוק ולהבין על פי הצרכים שלכם מה המכשיר הנכון עבורכם. באתר תוכלו  להזמין בצורה מקוונת בקלות ובמהירות כולל  שירות משלוחים עד הבית.

קצת עלינו

לה בבה חנות למוצרי תינוקות היא אחת החנויות הוותיקות בישראל. כלל המוצרים באתר שלנו נבדקו בקפידה ועומדים בתו תקן עולמי של איכות ובטיחות. מהיום זה הרבה יותר פשוט לשמור על תינוקכם. חייגו עוד היום 048734472

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here