הטיפוח המושלם

0
50
קרדיט PIXABAY

זה לא סוד כיום שגם הכלב שלכם צריך תספורת לכלב. ובכלל כדאי שתדעו שתספורת לכלב היא ממש עסק רציני ורחב הנקרא בשפתו המקצועית – Pet Grooming  המקצוע עוסק בטיפוח כללי של חיית המחמד שלכם גם מעבר לתספורת. הכלבים נהנו עוד מתקופות היסטוריה קדומות להיות במחיצתם של בני האדם וליהנות מידידות משותפת. הכלבים היו ממלאים תפקידים חשובים כמו בני לוויה, כלבי ציד, כלבי מלחמה ועוד. חיו הכלבים בארמונות הפאר של בני המלוכה. ובהתאם הראוי והמתבקש מכלבים הנהנים בחצרות המלוכה, טיפוח הכלבים היה חלק מעניין בשגירה. עוד בזמן התקופה האליזביתנית באנגליה. ובימי הרנסנס בצרפת גם שם חיו הכלבים בבתי אצולה וארמונות הפאר. טופחו הכלבים על ידי ספרים נודדים.  קפיצת הדרך בתחום טיפוח ומספרה לכלבים נעשתה בשנות ה-40 שהמאה הקודמת אז החלו להופיע ולהתפתח חנויות של מספרות לכלבים. ומאז אותה נקודה  אפשר לומר נסללה הדרך עד ימינו אלה והתפתחה והתרחבה עוד בתחום תספורת לכלב. חנות ציפורים בראש היא אמנם חנות לחיות מחמד, אך היא גם הרבה מעבר לזה. בחנות ציפורים בראש תוכלו למצוא בדיוק את השרות הזה של תספורת לכלב. צרו קשר באתר וקבעו עוד היום תור  תספורת לכלב שלכם.

 

מה מקבלים בתספורת לכלב?

תספורת לכלב זה לא רק לבוא למספרת כלבים ולגזור מספר שערות סוררות ולשוב הביתה. ממש לא. מדובר בטיפוח היגייני רחב הניתן לכלב המחמד שלכם. תספורת לכלב היא אומנם חוויה מפנקת עבור הכלב שלכם, אך היא ממש בגדר שמירת בריאותו של הכלב שלכם. אז מה בעצם קורה כשהכלב שלכם נמצא בשעת הפינוק שלו במספרת הכלבים:

  • ובכן, כמו שאנחנו בני האדם מתיישבים על הכיסא במספרה בכדי לקבל תספורת אופנתית שתתאים לנו לימי הקיץ החמים, כך הכלב שלכם יקבל התאמת תספורת לפי צרכיו האישיים. בתוך התאמת התספורת לכלב שלכם נלקחת בחשבון גם הגזע אליו הוא משתייך, סוג הפרווה והעונה בשנה.
  • הצוות שיטפל בחיית המחמד שלכם, הוא צוות מקצועי ומנוסה עם גישה לבעלי חיים. כל הטיפולים שיקבל הכלב שלכם במספרת הכלבים יינתן על ידי הצוות בשמירה על ביטחונו ורגיעתו של הכלב ,כך שלא יפגע במהלך הטיפול.
  • מקצוע ה- Pet Grooming הוא כאמור מקצוע רחב יותר מאשר רק הענקת תספורת אופנתית לכלב שלכם כך שאתם יכולים לבחור את הטיפוח שאתם מעוניינים להעניק לכלב שלכם כמו: מקלחת רחצה, גזיזת ציפורניים, באוזניים ובמקורות ההפרשה, הסרת קשרים, תספורת גזע ועוד.

 

אתם פשוט לא צרכים לדאוג יותר היכן למצוא אוכל איכותי וספר טוב שיעשה את העבודה עבור טיפוח הבריאות לכלב שלכם. הכל נמצא במקום אחד. חנות ציפורים בראש ממוקמת בחיפה, עם ניסיון עשיר של- 15 שנים בתחום טיפול וטיפוח חיות מחמד. ציפורים בראש תיתן לכם מענה וייעוץ מקצועי מהמומחים . איזה תספורת וטיפוח להעניק לכלב שלכם, איזה סוג אוכל מומלץ לגזע הכלב שלכם לאכול ועוד. פשוט ליצור קשר באתר הבית חנות ציפורים בראש כבר עכשיו, והכלב שלכם לא יפסיק להגיד לכם תודה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here