הפקת קליפ

0
1628
הפקת קליפ

קליפ יכול להוות גם מתנה מרגשת שניתנת מאוהבים או ממשפחה, שיר במתנה או בהפתעה מקרובי המשפחה, לכבוד אירוע משמח כמו חתונה או בר מצווה. סרטון מצולם בו כל המשפחה שרה את הלהיט האחרון מהרדיו, או אפילו שיר מיוחד שנכתב במיוחד לכבוד החתן, הכלה, או העולל.

כמו – כן אנשים רבים מחפשים הפקות מקצועיות של קליפים לאירועים, בין אם זה הפקת קליפ לבר מצווה, הפקת קליפ לבת מצווה או הפקות קליפים לימי הולדת. אצלנו בקליפ טי וי תקבלו את השירות הטוב ביותר וכמובן את ה-וידאו קליפ האיכותי והמקורי לו אתם מייחלים.

קליפ נולד מספקים שירותי תיעוד, צילום, הסרטה, ויצירת ברכות שיעמדו במבחן הזמן, ויספקו לכם אינספור זיכרונות חמים.

הפקת קליפים לבר/בת מצווה

חברת קליפ נולד מספקת בין היתר שירותי הפקת קליפ לאירועים, אחד משירותים אלה הוא שירות הפקת קליפ בר מצווה. בעזרת הציוד המתקדם והידע ההפקתי הרב שיש בידי החברה, קליפ טי וי מסוגלים ליצור סרטון ברכה \ בידורי \ מוזיקלי לאירוע שלכם, ולשדרג אותו בעזרת תוספות וגימיקים ויזואליים וע"י כך ליצור אירוע שונה ומיוחד יותר.

תנו לילדכם מתנה מיוחדת – קליפ בת מצווה בצורת ברכה חגיגית, צילום של כל המשפחה, הלצה משעשעת, רעיון ייחודי, או סתם תיעוד של כל המעוניינים כאשר הם מברכים את חתן או כלת השמחה לרגל האירוע. הפקות אלו הן מהנות מאוד, ועצם עשייתן מהוה בילוי מגבש וכיפי למשתתפים, מלבד המוצר הסופי, שהוא כשלעצמו גם כן מהווה הפתעה חביבה מאוד. פנקו את ילדיכם בצ'ופר שייזכר לעד.

הפקת קליפים לימי הולדת

חברת קליפ נולד מספקת בין היתר שירותי הפקת קליפ לאירועים, שירות שכזה הוא הפקת קליפ יום הולדת, בו המשפחה, החברים, או כולם יחדיו מתאספים ומעלים על פורמט וידאו ברכה משעשעת, או רעיון כלשהו, שלכם, או של צוות ההפקה. תוכלו לכתוב שיר משלכם, לבצע שיר אהוב, לצלם מקומות אהובים, קרובי משפחה מברכים, להציג סרטון משולב שקופיות של תקופות נוסטלגיות, או אפילו סרטון ברכה שמופק בסגנון "חיים שכאלה". ברכת יום הולדת בצורת קליפ היא הפקה שתשדרג כל אירוע.

הילדים ישמחו להראות את המתנה שוב ושוב לחברים ואורחים וגם אתם תוכלו להתענג על תיעוד של רגע משפחתי חביב.

הפקת קליפים לחתונות

חברת קליפ נולד מספקת בין היתר שירותי הפקת קליפ חתונה, החל מברכת לחתן, לכלה, לזוג המאושר, למשפחות ההורים המחתנים, לאורחים, תיעוד של בני הזוג עד לרגע החופה, עברם המשותף, סיפורים מרגשים מאת המשפחה, ואפילו סרטון המאגד ברכות מנמצאים באולם ובין אלה שגרים בחו"ל ורוצים גם הם לברך. סרטון לחתונה בהפקת קליפ טי וי יכול להוות מתנה ייחודית אשר תיתן רגעים של צחוק, נחת, מרגוע וגם מזכרת מאירוע משמח שיהיה ניתן להקרין שוב ושוב ולהיזכר ברגע חם מאירוע מרגש.

הפקת קליפים לחתונות היא לא דבר שיש להשאיר לידי חובבנים, מכיוון שגולת כותרת שכזו תיזכר ע"י כל הנוכחים ובעיקר ע"י הזוג שזה הוא אחד מהימים החשובים בחייהם.

 

למידע נוסף התקשרו עכשיו 03-744-7571

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here