כוננית למשרד

0
416
כוננית למשרד
קרדיט:קנבה

עיצוב הסביבה החיצונית, משפיעה במודע או שלא במודע על האופן בו אנחנו תופסים את האנשים הבוחרים להתנהל בסביבה המסוימת הזו. לצורך העניין, אם תיכנסו לבית המעוצב בסגנון כפרי 'בוהו שיק', תניחו כי הדיירים לא לוקחים את עצמם במלוא הרצינות. לעומת זאת, אם תיכנסו לבית המעוצב בסגנון מודרני, יוקרתי, תקבלו את התחושה כי הדיירים בבית הזה מתייחסים לעצמם כבני המעמד העליון. כוננית למשרד היא ממש לא רק כוננית למשרד. היא מגלמת את האופן בו אנחנו בוחרים לעצב את בית העסק כך שישרת את המטרות שלנו. עיצוב מדויק ישפיע על הופעתם של לקוחות חדשים ועל האופן בו העובדים ואנחנו נתפוס את העבודה שלנו. במאמר הבא נדבר על כל אלו בהרחבה.

איך כוננית למשרד משרתת את המטרות שלנו

אנחנו משתמשים באותה כוננית למשרד קודם כל כדי לאחסן פריטים ולא להניח אותם בחוץ. במקום בו לכל דבר יש מקום, אין סיבה לאי סדר. כוננית למשרד יכולה לשמש אותנו גם ככלי אחסון כאמור וגם כמשטח נוסף עליו אנחנו יכולים להניח פריטים שונים. בין אם מדובר על חפצי נוי, ספרים ואפילו, משטח עליו אפשר להגיש משקאות חמים ללקוחות עם כניסתם.

כוננית למשרד צריכה כמובן להתכתב עם הקו העיצובי בו בחרנו לכתחילה. לכן, נתייחס ברצינות לחומרים מהם עשויה הכוננית, למידות שלה ונראה איך זו מוסיפה חן לחלל ולא 'מעמיסה עליו'. נרצה כמובן להניח אותה בנקודה אסטרטגית. היכן שהיא משרתת אותנו בצורה הטובה ביותר. כלומר, לא נרצה למקם אותה בנקודה רחוקה מדי, אבל גם לא במרכז החדר.

לבחור נכון זה לבחור בשירות שלנו

אתם צריכים להתמקד בשיפור של השירות אותו אתם מספקים ללקוח, אתם צריכים להתמקד במה שאתם עושים הכי טוב. השאירו לנו את 'כאב הראש', אנחנו כבר נדאג לעצב לכם את המשרד בדיוק כמו שאתם רוצים וצריכים.

חברת 'קיוביק דיזיין', זמינה עבורכם מסביב לשעון. תוכלו למצוא באתר שלנו מגוון רחב של פריטים, דרכים ליצירת קשר עם נציגי השירות שלנו וכמובן, מחירים משתלמים. כל זה כדי שלא תתפשרו על החלומות שלכם לבית העסק.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here