אטרקציות לנוער

0
2203
אטרקציות לנוער

מחפשים אחר דרך יצירתית כדי לגרום לילדכם המתבגרים לצאת קצת מהבית? אתם מוכרחים להכיר אטרקציות לנוער שהן הדבר החם הבא בתחום הפעילויות והאטרקציות המומלצות לנערים ונערות. בגילאים מתבגרים, הילדים וודאי מסתגרים יותר בחדרם, משוחחים כל היום בטלפון או מתקשרים אחד עם השני באמצעות הרשתות החברתיות.

אספנו מספר רעיונות והמלצות לאטרקציות מדליקות שיגרמו להם לעשות את הטלפון, ולבלות את הזמן בכיף עם אטרקציה לנוער מהנה במיוחד. כמובן שאת כל האטרקציות אפשר ומומלץ לעשות עם כל החברים הקרובים, כך גם הם יזכו לצאת מן הבית.

ספורט ימי אתגרי

בעונת הקיץ בני הנוער יוצאים לחופשה ארוכה של חודשיים. בשונה מילדים קטנים, לבני הנוער אין מסגרת למשך החופש הגדול כמו קייטנות, כך שהם מבלים עוד יותר זמן בבית מסוגרים בחדרם. לכן אחת מהאטרקציות השוות ביותר לחודשי הקיץ היא פעילות של ספורט אתגרי שניתן לעשות בים.

בין האטרקציות ניתן למצוא אופנוע ים, שייט בסירת מנוע מהירה, מצנח רחיפה, סקי מים ועוד המון פעילויות ימיות ומלאות אדרנלין. ניתן למצוא מגוון רצועות חוף ברחבי הארץ המציעות את הפעילויות האלו, כך שתוכלו למצוא רעיון לספוט אתגרי שכזה גם בקרבת אזור מגוריכם.

עבור בני נוער שפחות מעדיפים אתגר ואדרנלין גבוה, מומלץ לנסות את חווית צלילת השנורקלים באמצעותם ניתן לחזות בכל היופי והקסם שיש במעמקי הים.

טיולי טרקטורונים

אטרקציה לנוער נוספת עם אדרנלין ובעיקר חוויה, היא טיול שטח בטבע עם טרקטורונים. ישנם אזורים רבים בארץ עם נוף מדהים ושטחי טבע גדולים ופתוחים. מכיוון שלא ניתן להגיע למקומות האלו עם רכב פרטי או ברגל, נסיעה על טרקטורון שטח תוכל להביא אתכם לכל מקום.

מומלץ לעשות את טיולי הטרקטורונים בקבוצה עם חברים נוספים או בני משפחה, כך תוכלו לעצור בנקודות תצפית או התרעננות מיוחדות וגם לערוך פיקניק בטבע. טיולי הטרקטורונים מלווים עם מדריך מקצועי, אך מכיוון שטרקטורון הוא כלי רכב קטן ואינו מסובך, אלו עם רישיון נהיגה יוכלו גם לרכב עליו באופן עצמאי, וגם ליהנות הנאה כפולה מנסיעה וגם נהיגה בשטח הפתוח.

חדרי בריחה

הטרנד שכבש את כולם ברחבי העולם הפך להיות אחד מהאטרקציות האהובות ביותר על נוער, ילדים וגם מבוגרים. זוהי חווית משחק כיפית ומהנה במיוחד ומומלצת גם כחוויה לכל המשפחה. חדר בריחה, ובשמו הנוסף חדר מילוט, הוא משחק הרפתקאות המדמה את אותם משחקי מחשב פופולריים למציאות.

המשתתפים ננעלים בחדר מיוחד ובו מגוון משימות וחידות בדרגות קושי שונות, והמטרה המרכזית של המשחק היא להצליח להימלט מהחדר בזמן שהוקצב מראש. מכיוון שהמשחק כרוך בהרבה משימות וחידות מאתגרות, כל אחד מהמשתתפים יכול לתרום את חלקו במשחק, כך תוך שיתוף פעולה ועבודת צוות בין כולם ניתן לפתור את המשימות ולצלוח את המשחק בהצלחה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here