עוד גירושין

0
27

עוד גירושין מייצג לקוחות הרוצים להיפרד באופן סופי ורשמי. הוא יכול להכין עבורם הסכם מסודר בייצוג משותף במסגרת הליך גישור. בהיעדר הסכמות הוא ייצג את אחד מהצדדים אם באמצעות מו"מ ואם באמצעות ניהול הליכים בערכאות השונות בהתאם לנסיבות. עוד גירושין יכול לסייע בכל סיטואציה מורכבת ככל שתהיה. הילה וינטרוב עורכת דין ומגשרת עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע בעל חשיבות רבה.

עוד גירושין – מטפל באופן יסודי

עוד גירושין לומד כל תיק ומקרה המונח לפניו. כך על פי הממצאים והמסמכים בו והשיחות עם הלקוח. על פי כל אלו הוא יגבש דרך פעולה שתסייע רבות ללקוחו תוך בניית אסטרטגיה מותאמת באופן סבפציפי לנסיבות התיק. עוד גירושין פועל ביסודיות רבה תוך כדי ייעוץ ספציפי לכל מצב. ניתן למצוא מספר מצבים כאלו. הטוב ביותר הוא כאשר בני הזוג מגיעים להסכמות משותפות על חלוקת נכסים, חלוקת זמני שהות עם הילדים ודמי מזונות. המשימה הניצבת לפניו היא הכנת הסכם המפרט את ההסכמות ושליחתו לבית משפט לענייני משפחה לקבלת תוקף חוקי עבורו. הבעיות המורכבות נוצרות כאשר אין הסכמות. כאן הוא יציע לנהל מו"מ או לפנות לגישור אשר נחשב להליך מהיר. הוא יכול להשתתף בו ולהציע יתרונות יצירתיים. היתרונות כאן רבים כי כל צד שולט במצבו ולא ניתן לכפות עליו החלטות. מעבר לכך שרצוי למען המשפחה להגיע להסכמות בנימה חיובית. יש לציין עוד, כי פסיקות רבות של בית משפט דומות לתוצאות גישור. לכן, כל צד יכול לחסוך כסף רב, זמן מיותר, טרחה ועוד.

ייצוג בבית משפט

ייצוג נכון בבית משפט נעשה עם תכנון נכון וביצוע מושלם. במהלכו יטען עורך הדין לטובת לקוחו, יצרף מסמכים כלכליים ורלוונטיים אחרים, יציג חוות דעת של אנשי מקצוע ואחרים, תקדימים משפטיים התומכים בגרסתו, הבאת עדים, חקירות ועוד כאשר המטרה להשיג ללקוח את התוצאה הנכונה והרצויה עבורו.

משרד מצליח ומוביל

הילה וינטרוב עורכת דין ומגשרת מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי, בעלת ידע רב וניסיון מצטבר של שנים. לא בכדי משרדה זכה להיכלל בדירוג משרדי עורכי הדין המובילים בארץ בתחום המשפחה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here